دانلود فیلم ایرانی صداهای خاموش

دانلود فیلم صداهای خاموش به کارگردانی سهی بانو ذوالقدر و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی در ژانر دارم و خانوادگی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند فریبا کوثری sbquo; بیتا سحرخیز sbquo; مجید صالحی sbquo; فلور نظری sbquo; نیما شاهرخ شاهی sbquo; بهاره افشاری sbquo; عمار تفتی sbquo; سعید داخ و نیلوفر خوش خلق نقش آفرینی کرده اند شما می توانید فیلم سینمایی جدید را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.

دانلود فیلم صداهای خاموش

کارگردان: سهی بانو ذوالقدر

تهیه کننده: جواد نوروزبیگی

موضوع : اجتماعی ، خانوادگی

محصول ایران

سال تولید : 1394

سال انتشار : 1398

بازیگران فیلم عبارتند از : فریبا کوثری bull; بیتا سحرخیز bull; مجید صالحی bull; فلور نظری bull; نیما شاهرخ شاهی bull; بهاره افشاری bull; عمار تفتی bull; سعید داخ bull; نیلوفر خوش خلق

ماجرای فیلم :

در رابطه مهدی پسر 12 ساله ای که مادرش سرویس های بهداشتی بوستان را پاک می نماید ; در بوستان و با پسری که پدرش در میدان شوش بلور فروشی داراست آشنا می َشود و اتفاقاتی رخ می دهد .

دانلود فیلم جدید صداهای خاموش

عوامل فیلم :

• نویسنده و کارگردان: سهی بانو دوالقدر
  • تهیه کننده: جواد نوروزبیگی
  • طراح گریم: محسن دارسنج
  • طراح صحنه و لباس: مهرناز اکبری
  • مدیر فیلمبرداری همایون قربانی
  • صدا بردار: امیر حاتمی

فیلم سینمایی صدا های خاموش به خانواده های زن محور و مسائلی که مشغول آن می باشند . این فیلم در فستیوال های بین المللی حضور داشته و پیروز جوایز زیادی شده است . کارگردان در رابطه نمایش فیلم اعلام کرد : آنقدر اصلاحیه به فیلم خورد که زمانش به ۷۶ دقیقه رسید در صورتیکه که تمام اصلاحیه ها را زمان اخذ پروانه ساخت اعمال کرده بودم .

دانلود فیلم ایرانی جدید صداهای خاموش با لینک مستقیم و کیفیت عالی

دانلود فیلم قسم

دانلود فیلم نیوکاسل

دانلود فیلم تپلی و من

دانلود سریال هیولا

دانلود سریال مانکن

دانلود سریال ریکاوری

دانلود فیلم ایرانی تخته گاز

فیلم ,bull ,sbquo ,خاموش ,دانلود ,صداهای ,صداهای خاموش ,دانلود فیلم ,جدید صداهای ,سهی بانو ,جواد نوروزبیگی ,جدید صداهای خاموش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

محمد seeweb backlinkland rayanehctsaba کسب و کار ایران salemziba699 پارک شهر parkeshahr neff دانلود بازی های برتر اتراق(ببینید، بخوانید، مسافرت کنید)